top of page

Hakkımızda

Duppo Coffee and Food

Duppo'da, gıdanın hayatımızda olağanüstü bir güce sahip olduğuna inanıyoruz.

Duppo Cafe and Food, İstanbul'da, her biri uzman şef tarafından hazırlanan çeşitli yemeklerin ve gerçek Belçika çikolatası ile hazırlanmış tatlıların tadını çıkarabileceğiniz restoran ve Fresh Beans Coffee çeşitleri konseptini size en iyi yemek deneyimini yaşatmak için getirdi. Aileniz ve arkadaşlarınızla huzurlu bir ortamda tadını çıkarabileceğiniz, her biri mükemmellik ile hazırlanmış çok çeşitli yemekler sunuyoruz.

El yapımı, çıtır çıtır ekler hamuru, özel Duppo kreması ve Belçika çikolatasıyla yakaladığımız mükemmel uyumunu; çikolatadan vazgeçemeyenlere özel bol çikolatalı “Fransız ekler”, Duppo reçetesiyle hazırlanan profiterol topları arasında dondurma, üzerinde ise özel çikolata sosu ile “Duppo Profiterol”.

Lezzetli bir serinlik için katkısız, el yapımı limonatalar, renkleriyle büyüleyen, tadıyla serinleten milkshake, smoothie ve frozenlarda yapay tatlandırıcı değil “gerçek meyveler”.

Dumanı tüten bir fincan kahve, sıcak yudumdan önce bile duyuları saran ve ateşleyen aroması ile tat alma tomurcuklarını harekete geçiren özel olarak hazırlanmış Duppo Blend Coffee.

 

Sağlıklı yer, bol lezzetler mottosuyla hareket eden Duppo Cafe and Food, siz değerli müşterilerimize sadece taze, hijyenik ve en kaliteli yemekleri zamanında sunar. Orjinal lezzet konseptimiz ile hem yemek hem de hizmet anlamında kalitenin bir arada geldiği, buluşabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz ve birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekanın ihtiyacını gidermek için kurulduk.


Taze kahve çekirdeklerinden yapılan özel blend kahve çeşidi sunan Duppo Cafe and Food, kahve tutkunları için de harika bir mekan. Duppo Cafe and Food ile hem kişisel hem de profesyonel ihtiyaçlarınıza hizmet edebilecek mükemmel bir ambiyansla inşa edilmiş bir ortamda, çok çeşitli kahve ve egzotik yemekler arasından seçim yapabileceğiniz sohbetin tadını çıkarın.

Vizyonumuz

Sunduğumuz kalite ve hizmetle yemek sektöründe referans olmak.
 


Misyonumuz

Sağlıklı ve hijyenik yemekleri, siz değerli müşterilerimize üst düzeyde tutarlılık ile benzersiz hizmetlerle sunmak.

Kişisel olarak her Konuğa, konuğumuza gerçekten ilgilenildiğini hissettiren samimi ve empatik hizmet sunan benzersiz birer birey olarak davranmak.


 

Hedefimiz

Tüm personelimiz, yalnızca en yüksek kalitede yiyecek ve içecek sunmaya kendini adamıştır. Çok çeşitli menü öğeleriyle, partinizdeki herkesin keyif alacağı bir şeyler mutlaka vardır.
Tüm personelimiz, şehirdeki en iyi yiyecek ve içeceklerle yaşam boyu anılar yaratan taahhüt hizmetlerimizin özenli dokunuşlarıyla misafirlerimizin ihtiyaçlarını öngörmekte ve beklentilerini aşmaktadır.

bottom of page